запроданець звичайний

І знову про недоторканість.

Важаю недоторканість (депутатську,  суддівську, іншу) найбезглуздішою річчю, яку тільки можна вигадати !

Я не буду вдаватися до юридичних аспектів (кому цікаво, читайте Конституцію, там чітко вказано, що всі рівні перед Законом).

Врешті-решт всі люди Богом  створені  - рівними.

От всі ми переймаємось питанням, а яким чином не допустити до влади негідників та пройдисвітів?

Так от, однією  з тих перепон, тих "фільтрів" , що мають не допускати до влади нікчемних людей - і є безумовна рівність всіх перед Законом та відсутність всіляких "недоторканостей" . Адже негідник намагається пролізти до влади саме з метою отримання привілеїв, недоторканності  чи іншого гешефта ...

Ніхто не буде заперечувати, що у владі повині знаходитись найдостойніші представники суспільства. А найдостойніший представник суспільства, йдучи у владу, не буде думати : "а що я з цього буду мати, який гешефт ? " Навпаки, він буде думати приблизно так : "чим я ще можу пожертвувати задля свого народу, своєї країни ? "

Патріоту та Державному Діячеві (яких в нас - немає, і невідомо, коли вони з'являться) головне це не надбати щось, а головне , це віддати щось Суспільству, Країні (врешті -решт навіть і  життя).

Скажу навіть більше : в умовах України людина, що перебуває у владі, права повинна  мати такі самі , як і решта громадян, а от відповідальність для неї повинна бути - більш суворою.

Наприклад, за вбивство, скоєне депутатом,  відповідальність повинна бути не від 10 до 15 або пожиттево(як для всіх громадян),  а виключно - пожиттево. Можна також внести в Кримінальний кодекс статтю "Мажорство". Це коли синок високопосадовця скоїть злочин, то відповідатиме - його татко, і по "повній". Побачите, наступного дня ви не зустрінете жодного "мажора" ))))

_____________________

Але це все - утопія, в Україні такого ніколи не буде, нажаль ....

Немає в нас Державних Діячів з великої літери ....

_____________________


View on YouTubeРекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 45

Врешті-решт всі люди Богом  створені  - рівними

В черговий раз ти виявив своє тотальне і абсолютне невігластво!

А ще ображаешся на слово "демагог" ))
Я ніколи не ображаюсь на слова! Я ображаюсь на неправду і дурниці... і прямо на них вказую тим, хто їх чинить! В даному випадку - це ти, на жаль... Але маю віру, що достучуся до твого розуму! Тому внємлі словам мудрості, які йдуть від мене!

Слухай, я на Фейсбуці створив групу для прославляння козака- Гаврилюка.

Не бажаєш приєднатися ?

Там, правда, є деякі обмеження для учасників.

Але , так і бути, я тебе - прийму, чого не зробиш для хорошої людини..

.

Ты опять не изучил контекст.....Эта фраза в неизвращенном виде звучит так :"Бог создал людей свободными, а равными их сделал Кольт"
Ну стану спорить, картинка - не моя! Но она СООТВЕТСТВУЕТ КОНТЕКСТУ!
НЕ стану спорить!

Побачите, наступного дня ви не зустрінете жодного "мажора"

А ще через тиждень більше половини депутатів складуть свої повноваження добровільно і лізти у раду по головах ніхто не буде.

Что все бегают с этой "недоторканністю" как со списанной торбой? Сама по себе неприкосновенность депутатов существует почти в каждой стране, дело не в ней, а в нормальной работе правоохранительных органов и судов, вот и все. Будут суды и прокуратура нормальная никакая неприкосновенность не спасет.
Хорошо, что ты это понимаешь! Но большинство народа рогами и копытами упёрлось, и, как бараны, орёт - долой! Часто даже не понимая, о чём речь. А суды и правохранительная система их вообще не интересует.

Я дико извиняюсь , но ты понял, что написал ?

"Будут суды и прокуратура нормальная никакая неприкосновенность не спасет." 

Я чёйта - не понял. Ты пишешь, что нужны нормальные суды (с этим никто не спорит).

Нормальный суд - это  суд, который строго следует Закону.

В Законе написано, что депутат неприкосновенен, т.е. простым языком уголовное законодательство и уголовный кодекс имел он ввиду.

Нормальный Суд  хочет его посадить, и спрашивает мусоров (или прокуратуру):

- Чуваки, передавайте к нам в Суд уголовное дело  на этого депутата по какой-то там статье УК.

Мусора:

- бля, да мы хатим возбудить дело, но нихуя не можем, он (депутат)  - неприкосновенен ! Для открытия уголовного производства надо (по Закону) получить согласие его дружбанов из Рады, а они такого согласия - не дают, патамуша сами - воры, насильники и убийцы.

Суд:  (который нормальный и свято чтит Закон): то шо теперь делать ?

Мусора: Та ну его нахуй !  Да мы лучче будем ловить простых граждан, и возбуждать против них уголовные дела.

Суд: Действительно, ну его нахуй...   Давайте, ловите простого Васю-слесаря, который спиздил  два метра кабеля, ща мы его  - засудим !

Ничто не мешает прокурору предъявить обвинение, да нужно согласие ВР, но если прокуратура нормальная, обвинения обоснованны, я бы посмотрел как вр будет вертеться. Не с того мы начинаем, вот что я хочу сказать!
Точка зрения зависит от точки сидения. Гаврилюк - самый простой пример подтверждения этого высказывания
Рекомендовал эту запись

Дуже гарно написано про болюче питання!

Рекомендовал эту запись

 
ОБОЗ.ua